• Anasayfa

      ÜRÜNLER

      İÇ MEKAN - INTUS LED EKRANLAR

  • Referanslar
  • Hakkımızda
  • Sertifikalar
  • İletişim

Hakkımızda

Şirket bilgilerimize bakabilirsiniz.

Ledcraft Elektronik

Ledcraft Elektronik 1982 yılından beri gelen bilgi ve birikimi sayesinde gelişen teknoloji ile çağın gereksinimleri doğrultusunda AR-GE çalışmalarına önem vermiş ve her işine ilk günkü heyecanı ile devam etmiştir. Led ekranlar ve profesyonel Led aydınlatma projelerinde çözümler sunup, müşterilerin ihtiyaçlarını sağlayacak her türlü alt yapıyı üreterek kurumsal iş ortaklığı ile ürün ve hizmetlerini arttırmıştır.

Misyonumuz

Firma Misyonu, “Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu topluma hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırma misyonuna sahibiz.Tüm müşterilerinin isteklerini hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu üretmek için faaliyet göstermekteyiz.”

Vizyonumuz

İleri teknoloji desteği ile birlikte ürün ve ekipmanlarımızı harmanlayarak Türkiye’ de alanında öncü olmayı hedeflemiş bir elektronik firmasıdır. Led Panel ve Led Ekran alanındaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek her zaman gelişen teknolojiye tam kapasiteyle uyum sağlamış ve doğru ürünlerle müşterilerini memnun amacındadır.

Kalite

Ledcraft Elektronik, müşterilerinin beklentilerini ve hayallerini derinden algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve süreçlerini bu doğrultuda sürekli geliştiren bir elektronik şirketi olmayı hedefler.

Odaklılık

Ledcraft Elektronik tüm ürünlerin tasarımını, üretimini ve satışını kendi üretim sınırları içinde kalacak şekilde yapar.