×

Mağaza Vitrin Ekranları

MAĞAZA VİTRİN EKRANLARI

Mağazaların önünde sürekli olarak reklamlarını kolay bir şekilde yapabilmeleri için ekranlar bulunur. Bu ekranlarda gösterdiğiniz ürünler müşteriler tarafından ilgi çekici hale gelebilir. Dolayısı ile mağaza içindeki ürünleri mağaza vitrin ekranları ile göz önünde bulundurarak kendinize potansiyel müşteri sayısını başarılı bir şekilde arttırabilirsiniz. LED ekranlar üzerine kurulu olacak vitrin ekranları sayesinde ufak bir yatırım yaparak satışlarınızı çok daha fazla arttırabileceksiniz. Uzun ömürlü kullanımları ile de sık sık değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Mağaza Vitrin Ekranları Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Mağaza vitrin ekranları sizlere hareketli resimler ve videoları mağaza dışına göstermenizi sağlar. Böylelikle mağazanın reklamını basit bir şekilde yapabilirsiniz. Mağaza önünden geçen kişilerin dikkatini çekerek mağaza içine basit bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Ürün tanıtımı yapmakta zorlanan kişiler çokça tercih ettiği vitrin ekranları uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor.  Ayrıca mağazanız kapalıyken de açık bırakabileceğiniz ekranlar düşük enerji tüketimine sahip olduğu için fazla gelen elektrik faturaları ile karşılaşmayacaksınız.

Vitrin Ekranlarında Dayanıklılık

Mağazalar 7/24 vitrin ekranlarını açık tuttukları için satın alacak olduğunuz ekranların mutlaka dayanıklı olması gerekmektedir. Kullanılmış olan plastik malzemelerinden LED elemanlarına kadar en kaliteli parçalar gereklidir. Aksi takdirde uzun kullanıma dayanamayan ekranlar elinizde olacaktır. Böylece kısa süre kullandıktan sonra arızalar yaşamaya başlayacaksınız. Bu da ekstra olarak maliyet demek. Seçiminizi iyi yaparsanız hem zamandan kazanır hem de maliyeti düşürürsünüz.

LED Tercihi Kazandırıyor

Mağaza vitrin ekranları üzerinde kullanılan LED paneller düşük enerji tüketimine sahiptir. Böylece 7/24 açık bırakacağınız ekranlar nedeniyle elektrik faturanız kabarmayacak. Bir diğer avantajı ise LED panele sahip vitrin ekranları elli bin saate kadar kesintisiz görüntü deneyimi sunuyor. Kısa sürede arıza yapmadıklarından dolayı bir kez alımdan sonra sık sık arızalar ile uğraşmayacaksınız.

Vitrin Ekranları En İyi Reklam Yöntemidir

Mağazanızda olan kampanyaları, ürün indirimlerini, reklam videolarını basit bir şekilde bu ekranlara yansıtabilirsiniz. Mağazanız kapalı olsa ve başında kimse olmasa bile eklediğiniz görüntüler ile 7/24 görüntü aktarımına erişebilirsiniz. Bu durum ise herhangi bir güvenlik sorunu teşkil etmemektedir.

Bir cevap yazın