×

Özel Tasarım LED Ekranlar

Özel tasarım LED ekranlar müşterilerin isteğine göre şekillenen ekranlardır. LED ekranlara farklı yerlerde ihtiyaç duyabilirsiniz. Dolayısı ile almış olacağınız standart ölçüde ve standart tasarımdaki LED ekranlar işinizi görmeyebilir. Bu durumda firmamız ile iletişime geçerek kendinize uygun özel tasarım LED ekranlara en kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. İşinde uzman ekibimiz sayesinde sizlere istediğiniz doğrultusunda muhteşem tasarımlara sahip LED ekranlar sunmaktayız. Bizlere kullanım alanını ve istediğiniz tasarımları bildirdiğiniz sürede işlemlere başlıyoruz. Özel imalat hanemiz sayesinde verdiğiniz siparişler kısa süre içerisinde hazırlanıp sizlere teslim ediliyor. Böylece özel tasarım LED ekranları kullanacak olduğunu yere yerleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda montaj işlemleri dahil olmak üzere tüm işleri yapmaktayız. İşinde uzman ekibimiz işini severek yaptığı için herhangi bir baştan savma durumu da olmuyor

Özel Tasarım LED Ekranlarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Özel tasarım LED ekranlar siparişi verecek kişiler öncelikle ekranı nerede kullanacaklarına karar vermelidir. Sonradan yapacakları yer değişikliği, sipariş edilen ekranın yerine oturmamasına sebep olabilir. Dolayısı ile tam olarak kararınızı verdikten sonra sipariş için ilk adımı atmalısınız. İşi bilen bir profesyonel ile birlikte ekranı koymak istediğiniz alanın ölçüleri doğru bir şekilde alınmalıdır. Aynı zamanda istediğiniz tasarıma yönelik girinti ve çıkıntılar hesaplanmalıdır. Girinti ve çıkıntılar ekran yerine oturduktan sonra çarpma noktasına denk gelebilir veya asimetrik bir görüntü oluşturabilir. Bunun önüne geçmenin kesin yolu ise ekibimizden arkadaşlarımıza ölçü aldırmanızdır.

LED ekran tasarımı işini tasarımcı çalışanlarınıza yaptırmalısınız. Eğer aklınızda bir tasarım varsa ve bunu kağıda dökemiyorsanız mutlaka işinde profesyonel bir tasarımcı ile anlaşmalısınız. Aksi takdirde hoşunuza gitmeyen bir tasarım ile uzun yıllar boyunca baş başa kalabilirsiniz.

Özel Tasarım LED Ekran Çalışma Ömrü

LED paneli destekli olduğu için diğer LED ekranlar gibi özel tasarım LED ekranlar da 50.000 saate kadar kesintisiz çalışma sunabiliyor. Bu çalışma süresi boyunca ise herhangi bir bakım yapmanıza gerek kalmıyor. LED ekranlar yapım aşamasında titizlik ile oluşturulduğu için bakıma ihtiyaç duymazlar, çok zor arıza yaparlar. Dolayısı ile size masrafı çok az olur.

Bir cevap yazın