×

İç Mekan Stadyum Ekranlar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte stadyumlarda kullanılan reklam panolarının da fazlaca değişim gösterdiğini görebilmekteyiz. Artık reklam panolarında afişler yerine iç mekan stadyum ekranlar kullanılmaktadır. İç mekan stadyum ekranlar sayesinde dijital olarak istenilen reklamlar ve istenilen görüntüler saha kenarında bulunan alanlara yansıtılmaktadır. Böylece afiş masrafından kurtulup tamamen teknoloji uyumlu, güzel görünümlü LED ekranlar sayesinde stadyumunuza güzel bir hava katarsınız. Her takımın her sezon farklı sponsor anlaşması bulunabiliyor. Afişleri ona göre dizayn etmek de bir hayli zor olmaktadır. Aynı zamanda bir sezon içerisinde değişik organizasyonların kupa maçları için panolardaki reklamların değişmesi gerekmektedir. Artık bu problemler stadyum ekranları ile son buluyor. İstediğiniz sponsorlukları veya sizden istenilen gösterilmesi gereken sponsorlukları ekranlara yansıtarak hareketli bir şekilde gösterebiliyorsunuz. Böylece reklamlar hem dikkat çekici oluyor hem de stadyumda daha teknolojik bir ortamın yakalanması sağlanıyor. Site üzerinde numaralardan bizlere ulaşarak bu konu hakkında profesyonel bilgiler alabilir, yine işinizi profesyonellere yaptırabilirsiniz.

İç Mekan Stadyum Ekran Avantajları

Stadyumların saha kenarında kullanacak olduğunu bu LED ekranlar oldukça dayanıklıdır. Kuracak olduğumuz sistemde toplar hızlı bir şekilde darbe vursa bile sağlamlık ön plana çıktığı için LED ekranlara zarar gelmeyecektir. LED ekranların avantajları konusunda önemli bir husus olarak dayanıklılıkları bilinmektedir. LED ekranlar bir kez kurulumdan sonra 100.000 saat çalışma ömrü boyunca bakım istemezler. Size kalan tek görev sponsorluk ayarlarına göre ekrana görüntü yansıtmaktır. Sert darbelere dayanabilen ve uzun çalışma ömrüne sahip LED ekranlar stadyumunuza ayrı bir hava katacaktır.

Ayrıca LED ekranlar çevrelerine ısı saçmadığı için yaz aylarında oynanan maçlarda oyuncular rahatsız olmayacaklardır. Çevre dostu olan ekranlar hem çevreye ısı yaymaz, hem de doğaya zarar vermez. Böylelikle stadınız içerisinde futbolculara ve zemine herhangi bir zarar gelmeyecektir. Ucuz maliyeti ile çok fonksiyona sahip olan stadyum ekranlar reklam gösterme amaçlı kullanmanın yanı sıra skor tabelası için de kullanılmaktadır. Devasa büyüklükte ve stadın üst kısmında yer alacak skor ve dakika bildiren LED ekranlarda çeşitli renkler kullanıldığı için de takım amblemlerini kusursuz bir şekilde yansıtabileceksiniz.

Bir cevap yazın