×

Dış Mekan Stadyum LED Ekranlar

Stadyumların dışında kullanılabilecek LED ekranlar özenle seçildiği takdirde oldukça dikkat çekici olabilmektedirler. Dış mekan stadyum LED ekranlar sayesinde takımınızın logosunu stadyumda yansıtma gibi durumları gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda sponsorlarının isteği doğrultusunda bunu stadyumlara uygulamak isteyen stadyum sahipleri uygun fiyat ile bu işlemi gerçekleştirebilirler. İşlemlerde kullanılacak LED ekranlar tüm hava koşullarına dayanıklı olduğu için ekranın dışarda kalması bir sorun olmayacaktır. Dolayısı ile dış mekanlarda kullanılması gereken ekran türü LED ekrandır. 50.000 saat çalışma kapasitesi ile zorlu hava koşullarında dahi ömründe azalma olmaz. Stadyumlar sık kullanılan yerler olduğu için de dış mekanlarda 7/24 açık kalması gereken ekranlar olmaktadır. Satın alacak olduğunuz ekranlar kurlumdan itibaren 50.000 saat aralıksız çalışabilecek kapasiteye sahiptir. Üstelik bu çalışma süresi boyunca tek bir bakım bile gerektirmemektedir. Gelebilecek sert darbelere karşı da dayanıklı olan LED ekranlar sayesinde stadyumunuza hoş görüntüler katabilirsiniz.

İsteğe Göre Şekillenebilen LED Ekranlar

Günümüzde tüm stadyumların farklı birer yapıya sahip olduğunu bilmekteyiz. Dolayısı ile her stadyumun aynı LED ekran ihtiyacı olmayabiliyor. Standart kesim ekranların yerine özel boyutlara sahip ve istediğiniz tasarımda ekranlar kullanabilirsiniz. Bunun için bizlere sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Eğer ölçü ve tasarımınız hazır değilse, işinde uzman ekibimiz tarafından stadyumunuz ziyaret edilir. Ekranları koyacağınız alanlara doğru yapılan ölçümler ve uygulamalarda kullanılabilecek boyutlar, tasarımlar sizlere söylenir. Onayınızı aldığımız takdirde hızlı bir şekilde imalata başlarız. Monte işlemleri de bize ait olup en kısa süre içerisinde tüm işlemleriniz tamamlanmış olur.

LED ekranlar zorlu hava koşullarına dayanıklı olduğu için stadyumunuzun herhangi bir alanına koymanız mümkündür. Yağmur veya kar alması pek de fazla önemli olmayacaktır. Yoğun bir şekilde yağmura veya kara maruz kalmadığı sürece ekranlar bozulmayacaktır. Eski teknoloji ekranlar soğuk havalarda dahi bozulmalar yaşayabiliyordu. Fakat teknolojinin gelişmesi sonucunda artık üzerlerine karlar bile düşse uzun saatler boyunca çalışabilecek LED ekran teknolojisi bizleri karşılamaktadır. Siz de hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız hızlı bir şekilde bizimle telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın