×

Dış Mekan LED Ekranlar

Dış mekanlarda kullanmak üzere dış mekan LED ekranlar soğuk hava koşullarına dayanıklı oldukları için en çok tercih edilen ekran türleridir. LED teknoloji sayesinde hem düşük maliyetten satın alır, hem de satın aldıktan sonra ek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. İlk kurulumdan sonra ürün sizden bakım ücreti gibi durumları istemeyecektir. Dış mekanlarda kullanılacak olan LED ekranlar birçok farklı amaç ile kullanılabilmektedir. Trafik yönlendirme işaretleri de dış mekan LED ekranlar dahilinde hizmete sunulur. Dış mekan LED ekranlar olarak en popüler özellikleri zorlu hava koşullarına uyum sağlayabilmeleridir. LED ekranlar içerisinde yer alan panel özel olarak tasarlanmış nesnelerden oluşur. Böylece hem çevre dostu, hem uzun ömürlü kullanım hem de düşük maliyetten müşterilere sunulur. Geri dönüştürülebilir olması da en çok sevilen özellikleri arasındadır. Kullanım süresini sona erdikten sonra geri dönüşüm sayesinde doğaya atılmayan bir çöp olacaktır.

Dış Mekan LED Ekran Kullanım Alanları

Dış mekan LED ekranlar örnek verecek olursak alışveriş merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır. Binanın dışında yer alan ekranlar sayesinde alışveriş merkezi içerisindeki kampanyaları duyurabilir, yönetimin düzenlediği çekilişlerden kişileri haberdar edebilirsiniz. Devasa boyuttaki ekranlar ile de bu eyleminiz pek çok kişi tarafından görülecektir. AVM içerisinde bulunan mağazaları tanıtan dış mekan LED ekranları da yapmanız mümkündür. Böylece kampanya veya dükkanları gören müşterileri alışveriş merkezine çekmeniz çok daha kolay olacaktır.

Aynı zamanda büyük mağazalar da dış mekan LED ekranlar tercih etmektedir. İçeride bulunan kampanyaları müşterilere duyurmanın en kolay yolu budur. Ekrana yansıtacak olduğunuz görüntüler ile reklam filmlerinizi oynatabilir, yapmış olduğunuz indirimleri etkileyici bir şekilde yoldan geçen müşterilerinize sunabilirsiniz. Böylece potansiyel müşterileriniz artar, satışlarınızdaki kâr oranını büyük miktarda arttırırsınız. LED ekranlar kurulumdan sonra 50.000 saat çalışma ömrüne sahiptir. Üstelik 7/24 açık kalmasına rağmen hiçbir şekilde arıza sorunu yaşatmaz. Sert hava koşullarının olduğu yerlerde, sürekli mevsim değişikliklerinin yaşandığı yerlerde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Eğer kendinize özel tasarım ve boyutlara sahip LED ekran tercih edecekseniz bizlere ulaşmanız yeterli olur.

Bir cevap yazın